Duża skuteczność Piskorka w Gromcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 maja 2021 13:02

Niwa Nowa Wieś grała dziś na boisku Nadwiślanina Gromiec, który jest wysoko w tabeli. 5:0 wygrał zespół z powiatu oświęcimskiego.

W 20. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Piskorek. Sam poszkodowany skutecznie uderzył z wapna. W 45. minucie Chrapek wszedł z piłką w szesnastkę i zagrał klepą z Mateją. Na listę strzelców wpisał się były zawodnik między innymi Podbeskidzia i Lecha.

W 66. minucie Piskorek pokonał bramkarza strzałem z bocznego sektora. W 77. minucie po zagraniu w strefę środkową Dokudowca gola ponownie zdobył Piskorek. Strzelec gola numer jeden, trzy i cztery trafił jeszcze raz. W 80. minucie wykorzystał dogranie Chrapka.

„Mecz toczył się pod nasze dyktando. Rywal miał swoje sytuacje, ale my nie daliśmy sobie zrobić krzywdy. Mieliśmy przewagę i wygraliśmy zasłużenie” – powiedział Michał Matejko, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Środa 26 maja Nadwiślanin Gromiec – Niwa Nowa Wieś 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Piskorek (20.), 0:2 Chrapek (45.), 0:3 Piskorek (66.), 0:4 Piskorek (77.), 0:5 Piskorek (77.)

Składy:
Nadwiślanin Gromiec: Księżarczyk, Grzywa,  Kaszuba (55. Chandzlik), Chylaszek (71. Mędrzyk), Szlęzak, Pactwa, Zmarzły, Boratyński (82. Pawela), Stefański, Ryska (11. Patyk, 16. Rybak), Palka.

Niwa Nowa Wieś: Gacur, Holewa, Matusz, Nycz, Matejko (75. Deska), Mateja, Piskorek, Gardyński (Zwaryczuk), Miłoń (70. Dokudowiec), Chrapek, Stawowczyk (55. Pękala). Trener: Michał Matejko.

 

 

Zobacz również:

Środowe granie w Keeza IV Lidze i w okręgówce – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .