Drużyna sprezentowała byłemu prezesowi trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 maja 2021 07:42

LKS Piotrowice wygrał u siebie z Orłem Witkowice 2:1. Stało się to w dniu urodzin Piotra Frączka, byłego prezesa a obecnie członka zarządu gospodarzy.

W 3. minucie Paweł Frączek zagrał ze środka. Do piłki doszedł S. Rogalski i oddał ładny dla oka strzał z 16 metra. W 80. minucie jeden z zawodników LKS Piotrowice zagrał przed pole karne do Miętki. Ten wymanewrował Kudłacika i skierował piłkę do pustej bramki. W 88. minucie przyjezdni przeprowadzili składną akcję. Janeczko podał do Bąby. Doświadczony zawodnik trafił na 2:1.

,,Mogliśmy wygrać wyżej, ale nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji. Było to zasłużone zwycięstwo i miły prezent na urodziny” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

,,Jesteśmy takimi piłkarskimi Robin Hoodami. Postawiliśmy się drużynom z czołówki, a oddaliśmy punkty słabszym. Muszę przyznać, że gospodarze byli bardziej zaangażowani w grę. Piłkarsko moja drużyna nie jest przygotowana do walki o wyższe cele niż środek tabeli. Przede wszystkim  musimy być bardziej skoncentrowani” – powiedział Marek Kudłacik, grający trener Orła Witkowice.

Sobota 8 maja LKS Piotrowice – Orzeł Witkowice 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 S. Rogalski (3.), 2:0 Miętka (80.), 2:1 Bąba (89.)

Składy:
LKS Piotrowice: Figura, M. Rogalski, Marsowicz, Włoch, Klimczyk (70. Kościelnik), Piotr Frączek, Paweł Frączek, Maciej Frączek, S. Rogalski, Hałatek (80. Miętka), Kocoń. Trener: Jarosław Chowaniec.

Orzeł Witkowice: Kudłacik, Kawończyk (64. Jekiełek), Kruk, Walus, Hankus, Szypuła, Jedliński, Wandor (78. Mitoraj) Bąba, Janeczko, Jasiński. Trener: Marek Kudłacik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .