Dreszczowiec w Zatorze

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 października 2018

Zatorzanka Zator wygrała z Arką Babice 6:5.

W 17. minucie wynik otworzył Bartyzel. W 31. minucie Zatorzanka wyrównała. Stefaniak szedł w szesnastkę i pokonał bramkarza. Dwie minuty później za sprawą Kościelniaka Arka wygrywała.

Tuż przed przerwą Baluś skierował piłkę w samo okienko. Dwie minuty po wznowieniu gry. Formas przyjął futbolówkę zagraną przez kolegę z drużyny uderzył na dalszy róg. Prowadzenie Zatorzanka podwyższyła w 51. minucie. Stefaniak nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

W 57. minucie Kościelniak zdobył gola stykowego. Kolejne ciosy zadali gospodarze. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Formas. Goście rzucili się w pogoń za dobrym wynikiem. Stać ich było na dwa trafienia, ale to nie zmieniło faktu, że trzy punkty zostały w Zatorze.

,,Zagraliśmy słabo w obronie, za to skutecznie w ataku. Zaprezentowało się dziś czterech juniorów. Dziękuję im za dobrą postawę” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 27 października Zatorzanka Zator – Arka Babice 6:5

Bramki: 0:1 Bartyzel 17., 1:1 Stefaniak 31., 1:2 Kościelniak 35., 2:2 Baluś 42., 3:2 Formas 47., 4:2 Stefaniak 51., 4:3 Kościelniak 57., 5:3 Formas 59.,  6:3 Formas 65., 6:4 Jaromin 75., 6:5 Zając 85.

Zatorzanka Zator: Lichański,Ćwiertnia zm. 65. Celej, Baluś, Skrobacz, Toporek, Mika, Woźniak zm. 82. Kobus, Michałek, Formas, Stefaniak, Stanek. Trener: Marcin Folga.

Arka Babice: Proksa, Grabowski, Kwiatkowski, Bieda, P. Jaromin zm. 79. S. Jaromin, Furtak, Ł. Jaromin, Zając, Szczurek zm. 69. Ogonowski, Bartyzel, Kościelniak.