Dreszczowiec w Zatorze

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 października 2018

Zatorzanka Zator wygrała z Arką Babice 6:5.

W 17. minucie wynik otworzył Bartyzel. W 31. minucie Zatorzanka wyrównała. Stefaniak szedł w szesnastkę i pokonał bramkarza. Dwie minuty później za sprawą Kościelniaka Arka wygrywała.

Tuż przed przerwą Baluś skierował piłkę w samo okienko. Dwie minuty po wznowieniu gry. Formas przyjął futbolówkę zagraną przez kolegę z drużyny uderzył na dalszy róg. Prowadzenie Zatorzanka podwyższyła w 51. minucie. Stefaniak nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

W 57. minucie Kościelniak zdobył gola stykowego. Kolejne ciosy zadali gospodarze. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Formas. Goście rzucili się w pogoń za dobrym wynikiem. Stać ich było na dwa trafienia, ale to nie zmieniło faktu, że trzy punkty zostały w Zatorze.

,,Zagraliśmy słabo w obronie, za to skutecznie w ataku. Zaprezentowało się dziś czterech juniorów. Dziękuję im za dobrą postawę” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 27 października Zatorzanka Zator – Arka Babice 6:5

Bramki: 0:1 Bartyzel 17., 1:1 Stefaniak 31., 1:2 Kościelniak 35., 2:2 Baluś 42., 3:2 Formas 47., 4:2 Stefaniak 51., 4:3 Kościelniak 57., 5:3 Formas 59.,  6:3 Formas 65., 6:4 Jaromin 75., 6:5 Zając 85.

Składy:

Zatorzanka Zator: Lichański,Ćwiertnia zm. 65. Celej, Baluś, Skrobacz, Toporek, Mika, Woźniak zm. 82. Kobus, Michałek, Formas, Stefaniak, Stanek. Trener: Marcin Folga.

Arka Babice: Proksa, Grabowski, Kwiatkowski, Bieda, P. Jaromin zm. 79. S. Jaromin, Furtak, Ł. Jaromin, Zając, Szczurek zm. 69. Ogonowski, Bartyzel, Kościelniak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa