Dominacja rezerw KS Chełmek potwierdzona czterema golami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 października 2020 22:25

Rezerwy KS Chełmek nie dał szans Skawie Podolsza. Wicelider B Klasy wygrał 4:0.

W 26. minucie środkowy obrońca zespołu gospodarzy czyli Banaś przerzucił piłkę do Kalety. Ten skutecznie wykończył akcję swojego zespołu. W 42. minucie prawą stroną zaatakował Dębski. W końcowej fazie dograł wzdłuż bramki, a tam Jeleń skierował futbolówkę do pustej bramki.

W 63. minucie do wrzuconej z lewej strony futbolówki doszedł Podbrożny i skutecznie strzelił z powietrza. W 90. minucie sędzia przyznał gospodarzom rzut karny. Zdecydował się go wykonać bramkarz czyli Szyba. Egzekutor nie pomylił się.

,,Zdominowaliśmy mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Był to nasz najlepszy mecz pod względem ataku pozycyjnego”- powiedział Adrian Niemczyk, pełniący w tym meczu rolę trenera KS II Chełmek.

,,Wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. Nie mieliśmy dziś argumentów, by osiągnąć sukces. Rywal był szybszy i lepszy, a także miał więcej sytuacji bramkowych” – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Niedziela 4 października KS II Chełmek – Skawa Podolsze 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Kaleta (26.), 2:0 Jeleń (42.), 3:0 Podbrożny (63.), 4:0 Szyba rzut karny (90.)

KS II Chełmek: Szyba, Banaś (75. Bisaga), Baczewski, Dębski (70. Glauber), Podbrożny, Piątek (80. Dulęba), Lieber, Kaleta, Nowotarski, Plata (62. Kaczor), Jeleń (60. Kysak). Trener: Adrian Niemczyk.

Skawa Podolsze: Jurkowski, Piela, Damian Kajfasz, Żmuda, J. Kwadrans, Domżał (80. Bartula), Porębski, P. Kwadrans, Banaszak, Ciemiera, Kołaczek. Trener: Damian Banaszak.