Dominacja gospodarzy potwierdzona bardzo dobrym wynikiem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 maja 2022 05:14

Wiślanie Jaśkowice przez cały mecz z KS Chełmek dominowali na boisku i zasłużenie wysoko wygrał.

Wynik otworzył już w 5. minucie Czarnecki, który pokonał bramkarza strzałem za pola karnego. Dwie minuty później szybką i składną akcję Wiślan sfinalizował Monsuru. W 21. minucie wynik na 3:0 podwyższył Seweryn.

Kolejny gol padł jeszcze w pierwszej połowie. W 38. minucie Tetych wystawił piłkę, a Balcer umieścił ją w pustej bramce dopełniając formalności. W 46. minucie było 5:0. Gałka zagrał długie podanie do Monsuru. Ten wystawił futbolówkę do Seweryna, który dopełnił formalności.

Na 6:0 podwyższył Monsuru. W 87. minucie bramkę strzałem głową zdobył Głaz. Bramkę honorową dla KS Chełmek zdobył Drobniak.

Sobota 28 maja Wiślanie Jaśkowice – KS Chełmek 7:1 (4:0)
Bramki: 1:0 Czarnecki (5.), 2:0 Monsuru (7.), 3:0 Seweryn (21.), 4:0 Balcer (38.), 5:0 Seweryn (46.), 6:0 Monsuru (82.), 7:0 Głaz (87.), 7:1 Drobniak (90+)

Wiślanie Jaśkowice: Ropek, Tetych, Morawski, Dynarek, Gałka, Czarnecki, Żaba (65. Morawski), Głaz, Seweryn (55. Bierówka), Balcer, Monsuru.

KS Chełmek: Przewoźnik, Kaleta, Bartuś (85. Pędrys), Doroz, Kantek, Krzyśko, Kulig, Kukiełka, Kustra, Nowak (75. Koterwa). Trener: Kamil Orawczak.