Do zdobycia indywidualny trening

Redakcja eFO  |   Piłka nożna  |   12 kwietnia 2021 10:57

Mieszkańcy powiatu mocno działają, by pomóc choremu Wiktorowi z Brzeszcz. Tym razem do zdobycia profesjonalny trening.

Każdy, kto ma tylko ochotę może wziąć udział w aukcji charytatywnej, by pomóc Wiktorowi Pali, 14-latkowi z Brzeszcz, który kolejny raz walczy z nowotworem. Ta możliwość jest na Facebooku, w grupie stowarzyszenia Pozytywni Pozytywni – Aukcje Dzieciom

Trening poprowadzi Jakub Gaweł, zdobywca tytułu Trener Dekady Małopolski. W treningu jako asysta będzie brał udział Kacper Grzywa z reprezentacji Football Project-rocznik 2012 PRO.

Godzinne sportowe spotkanie przewidziane jest dla dziecka z rocznika 2014-2010. Jego termin jest do indywidualnego uzgodnienia. Trening odbędzie się na boisku w Osieku lub Nowej Wsi.

Koniec aukcji wyznaczony jest na wtorek 13 kwietnia o godz. 20 na Pozytywni – Aukcje Dzieciom

Pieniądze za trening trafią do skarbonki Wiktora

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .