Zupełnie inna sytuacja Orła

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 maja 2018 14:59

Przeciszovia Przeciszów wygrała z Orłem Witkowice 4;0.

W poprzedniej kolejce Orzeł wysoko wygrał z poważnie osłabioną kadrowo Zgodą. Tym razem to klub z Witkowic zaliczył poważne braki. Szymon Śliwa z różnych powodów nie mógł wystawić do gry siedmiu piłkarzy z podstawowego składu. Zagrało za to pięciu juniorów z rocznika 2001.

Gospodarze w tym spotkaniu zadali cztery celne ciosy. Pawela przerzucił piłkę nad defensorami. Przyjął ją Matla i znalazł sposób na bramkarza. Później indywidualną akcję przeprowadził Samek. W jej końcowej fazie dograł w pole karne do Sergiela, który skutecznie uderzył głową. Bramkę na 3;0 zdobył Kyrcz. Ten piłkarz wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem po podaniu Nowotarskiego. Wynik spotkania ustalił Niedziela. Zrobił to efektownie, gdyż sam przeszedł z piłką od swojego pola karnego pod pole obronne przeciwników i precyzyjnie strzelił.

,,Nie mieliśmy dziś problemu z pokonaniem rywali. Chciałbym jednak bardzo pochwalić siedemnastolatków, którzy w barwach Orła występują. Jak na swój wiek i    doświadczenie grają dojrzale. Dawno nie widziałem młodzieży grającej w taki sposób’’ – powiedział Krzysztof Barcik, trener Przeciszovii Przeciszów.

‘’Pierwsza połowa była w miare wyrównana. Mieliśmy dwie klarowne sytuacje. W drugiej odsłonie rywal miał dużą przewagę i wygrał zasłużenie. U nas mieliśmy bardzo duże problemy kadrowe. Świetnie poradzili sobie nasi młodzieżowcy, a nawet juniorzy. Rusinek, K. Jekiełek, Paździor, Hankus, Janas, Kawończyk, Jarosz i Spadek to zawodnicy z rocznika 2001. Będziemy mieli z nich duży pożytek’’ – powiedział Szymon Śliwa, grający trener Orła Witkowice.

Niedziela 6 maja Przeciszovia Przeciszów – Orzeł Witkowice 4;0

Bramki; 1;0Matla, 2;0 Sergiel, 3;0 Kyrcz, 4;0 Niedziela.

Składy;

Ptreciszovia Przeciszów; Kościelnik, Domżał, Pawela, Szafraniec, Niedziela, Nowotarski zm. 80. Szpiegla, Samek, Węgrzyn, Michałek zm. 46. Kyrcz, Sergiel 65. Kasperek, Matla. Trener; Krzysztof Barcik.

Orzeł Witkowice; Wróbel, Mitoraj, Rusinek, Śliwa, K. Jekiełek zm. 85. Jarosz , Paździor zm. 65. Kawończyk, Hankus, Konefał, Janas zm. 87. Spadek, D. Jekiełek, Jasiński. Trener; Szymon Śliwa.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa