Derby gminy Oświęcim dla Sygnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 października 2021 09:02

Sygnał Włosienica wygrał u siebie z Solavią Grojec 1:0. Bramkę zdobył Krzemień.

W 62. minucie Szpiegla z Augustynem przeprowadzili dobrą  i składną akcję na jeden kontakt. Po jej zakończeniu Augustyn zagrał do Krzemienia, który znalazł sposób na bramkarza.

„W wykonaniu obu drużyn był to słaby i wolny mecz. W pierwszej połowie graliśmy zbyt zachowawczo i mało aktywnie. W drugiej prezentowaliśmy się już lepiej. W naszych poczynaniach była wiara w zmianę sytuacji i wyniku. Cieszy nas to, że w ostatnich pięciu meczach straciliśmy tylko jednego gola. Dużo nam dają zawodnicy, którzy powrócili do gry” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

„Mecz był wyrównany. Jedni i drudzy mieli swoje sytuacje strzeleckie. My popełniliśmy zbyt dużo błędów w obronie” – powiedział Daniel Płonka, grający trener Solavii Grojec.

Sobota 9 października Sygnał Włosienica – Solavia Grojec 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Krzemień 62.)

Składy:
Sygnał Włosienica: Sz. Stachura, Grubka, Oczkowski, Ł. Stachura (82. Ludwinek), Gaweł (70. K. Grubka), Żydek (50. K. Stachura), Pacyna, Augustyn, Dziuga (50. Pokrzyk), Szpiegla, Krzemień (90. Krzysiuk). Trener: Daniel Zaborowski.

Solavia Grojec: Kołacz, Goc, B. Smolarek, Gonszcz (35. M. Noworyta, 80. Walus), Żebrak, Krężel, Mroczek, Wołek, S. Smolarek, Kubajczyk (70. M. Smolarek), Pietraszewski (46. Borowski). Trener: Daniel Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .