Dawid Szewczuk zmienił pracodawcę

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 grudnia 2017

Dawid Szewczuk nie prowadzi już LKS Głębowice. Swoich sił spróbuje w Solavii Grojec, z którą uzgodnił warunki współpracy.

Podczas rundy jesiennej obecnego sezonu z prowadzenia klubu z Grojca zrezygnował Mateusz Mazur. Pod koniec tej części sezonu funkcję trenera pełnił jego ojciec – Henryk. Robił to tylko tymczasowo. Jerzemu Dudkowi udało się dojść porozumienia z Dawidem Szewczukiem.

Popularny „Szewi” jest wychowankiem Unii Oświęcim. Grał w grupach młodzieżowych tego klubu. Później grał w Pulsie Broszkowice, Górniku Brzeszcze i Iskrze Brzezinka. Jako szkoleniowiec pracował z juniorami Górnika, Iskry i LKS Głębowice oraz z trampkarzami drugiego z wymienionych klubów. W gminie Osiek trenował też seniorów. Rundę jesienną ten zespół skończył na ostatnim miejscu B Klasy.

Szewczuk będzie pracował z juniorami i seniorami Solavii. Obecnie zespół z Grojca walczy o utrzymanie w A Klasie.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa