Dalin rozgromił LKS Rajsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 listopada 2019 22:39

Dalin Myślenice wygrał 5:0 z LKS Rajsko. Goście mieli spore problemy kadrowe.

W 6. minucie sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Górecki. W 38. minucie skuteczny strzał na bliższy słupek oddał Rak. W 61. minucie precyzyjnie rzut wolny wykonał Kawula. W 76. minucie najlepiej w polu karnym w zamieszaniu podbramkowym zachował się Górecki. W 85. minucie dobre podanie z rzutu rożnego wykorzystał Burkat.

,,Mamy sporo zawodników z problemami zdrowotnymi i kontuzjami. Szkoda początku, bo mieliśmy wtedy sytuacje bramkowe.  W drugiej połowie rywal zdominował mecz i kontrolował go” – powiedział Grzegorz Bąk, trener LKS Rajsko.

Sobota 9 listopada Dalin Myślenice – LKS Rajsko 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Górecki (6.), 2:0 Rak (38.), 3:0 Kawula (61.), 4:0 Górecki (76.), 5:0 Burkat (85.)

Dalin Myślenice: Szymala, Wojtan (75. Łyduch, Kowalski, Kałat, Kawula, J. Górecki M. Górecki, Rak Bies(75. Moskal), Mistarz, Ziółkoś (55.Tokarz)

LKS Rajsko Księżarczyk, Sieczko, Matlak, Welber, Zimnal, Jędrusik, Senkowski, Formas, Skiernik (55. Ogórek), Piskorz, Mika, Brańka (60. Żyła)