Coraz trudniejsza sytuacja Teamu Sportu Hejnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 września 2022 17:36

Team Sport Hejnał  przegrał u siebie z LKS Bobrek 0:3. Po meczu trener klubu z Kęt oddał się do dyspozycji zarządu.

W 75. minucie Chylaszek zagrał z bocznego sektora do Krawczyka, który wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 80. minucie LKS Bobrek przeprowadził kontrę. Krawczyk wycofał piłkę do Winiarskiego, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza. W 88. minucie Likus otrzymał podanie od Winiarskiego i ustalił wynik spotkania.

Po meczu trener Teamu Sportu Hejnału oddał się do dyspozycji zarządu.

„To był mecz walki. Jeśli chodzi o samą grę, to zagraliśmy jedno z najsłabszych spotkań w naszym wykonaniu w ostatnim czasie. Cieszą nas jednak trzy zdobyte punkty” – powiedział Paweł Wierzbic, grający trener LKS Bobrek.

Sobota 10 września Team Sport Hejnał Kęty – LKS Bobrek 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Krawczyk (75.), 0:2 Winiarski (80.), 0:3 Likus (88.)

Skład LKS Bobrek: Żołneczko, Glistak, Rundzia, Byrski (46. Sz, Jamróz), Podbrożny (70. Lieber), Ryska, Kaczmarczyk, Chylaszek (82. Wierzbic), Gajda (40. Winiarski), Żmuda (55. Nowotarski), Krawczyk (82. Likus). Trener: Paweł Wierzbic.