Co ze spadkami i awansami w Keeza A i B Klasie?

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 czerwca 2021 19:54

Ostatnio otrzymujemy dużo zapytań, jak wygląda kwestia spadku z Keeza A Klasy i awansów z Keeza B Klasy. Wyjaśniamy wątpliwości.

W sytuacji, w której z Keeza Ligi Okręgowej nie spadnie żadna z drużyn z podokręgu oświęcimskiego z Keeza A Klasy spadnie jeden zespół. Na tym etapie rozgrywek spadkiem zagrożona jest Zatorzanka Zator. W przypadku, gdy nie zdoła się utrzymać z Keeza A Klasy spadną dwa ostatnie zespoły. Przypomnijmy, że degradacją z A Klasy zagrożone są Zaborzanka Zaborze, Sygnał Włosienica, Pogórze Gierałtowice i LKS Piotrowice.

Los Zatorzanki nie ma jednak żadnego wpływu na kwestię awansu z Keeza B Klasy. Na pewno awansują z niej dwie drużyny. Promocji pewna jest już Iskra Brzezinka. O drugie, premiowane awansem miejsce rywalizują rezerwy KS Chełmek i Korona  Harmęże.

Wszystkie wyżej wymienione informacje otrzymaliśmy o Jerzego Dudka, prezesa podokręgu oświęcimskiego.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .