Ciekawy mecz w Porębie Wielkiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 maja 2022 07:04

LKS Poręba Wielka nadal nie traci punktów i pewnie dąży do awansu do Magic Sport A Klasy. Tym razem wygrał z drużyną również mającą szansę na awans czyli rezerwami Brzeziny Osiek.

W 25. minucie Grubka otrzymał prostopadłe podanie, wyprzedził obrońców i z około 13 metrów trafił w samo okienko bramki. W 60. minucie Czapiewski zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego. W 75. minucie Grubka doszedł wolnej piłki, wyprzedził bramkarza, obrócił się i przelobował go. W 88. minucie po  ładnej akcji Spisaka gola zdobył Zaremba.

,,Wiedzieliśmy, że rywal przyjedzie do nas z mocnym składem. Mecz pierwszej drużyny przełożyli na 11, by wzmocnić skład zawodnikami z okręgówki. My jednak bardzo wierzymy  w swoje umiejętności i nie daliśmy się nastraszyć. Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych. Wygraliśmy i udowodniliśmy, że zasługujemy na pierwsze miejsce w tabeli. To nasze dziewiąte zwycięstwo z rzędu czyli najlepszy wynik od wielu lat” – powiedział Krzysztof Ryś, grający wiceprezes LKS Poręba Wielka.

,,Szkoda, bo rywal dwa razy wybijał piłkę z linii bramkowej. Mimo porażki, jestem zadowolony z naszej gry. Graliśmy do końca o dobry wynik” – powiedział Leszek Młocek, trener Brzeziny II Osiek.

Sobota 7 maja LKS Poręba Wielka – Brzezina II Osiek 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Grubka (25.), 2:0 Czapiewski (60.), 3:0 Grubka (75.), 3:1 Kocemba (88.)

Składy:
LKS Poręba Wielka: Krzysztof Ryś, Konrad Ryś, K. Klimczyński, Pawlica, Szczerbowski (72. Tomczyk), Żydzik (63. Węglarz), Sporysz (78. Krawczyk), Płonka (73. Kotara), Kornaś (51. Czapiewski), P. Klimczyński, Grubka. Trener: Damian Pałamarczuk.

Brzezina II Osiek: K. Bies, Płonka (86. J. Bies), Dzierżawa, Domasik, Mydlarz, Majda, Szczeaniak (60. K. Kuźma), Zygmunt (77. P. Kużma), Zaremba, Kocęba, Spisak (70. Sala). Trener: Leszek Młocek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .