Ciąg dalszy zmian kadrowych w Iskrze 

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 lutego 2021 20:09

Zarząd Iskry Brzezinka potwierdził oficjalnie kolejne zmiany kadrowe. Na ten moment więcej ruchów transferowych klub nie planuje. 

O pierwszej zmianie pisaliśmy wcześniej. Z LKS Rajsko do klubu również z gminy Oświęcim przeszedł Jakub Scąber. 

W tym tygodniu zarząd klubu dopełnił formalności przy pozostałych transferach. W Iskrze zagrają dwaj bracie Skiernikowie – Dawid i Mariusz. 


Dla Dawida będzie to powrót do drużyny z Brzezinki.  Wcześniej grał w LKS Rajsko, Iskrze i Sole Oświęcim. Ostatnim jego klubem był LKS Rajsko, w którym grał ponownie od sezonu 2017/18.  Mariusz jest również wychowankiem klubu z Rajska.

Oprócz tego sporo swoją część swojej przygody z piłką nożną spędził w Koronie Harmęże, gdzie trenował też drużyny dziecięce. Zaliczył też występy w LKS Jawiszowice i w LKS Głębowice. Mariusz Skiernik łączy czynne granie w Iskrze z  trenowaniem grup dziecięcych. 

Skład Iskry zasilił Patryk Gąsiorek. To znany w środowisku piłki oświęcimskiej zawodnik. Wcześniej reprezentował Unię i Sołę Oświęcim, Strumień Polankę Wielką i Zaborzankę Zaborze. Do Iskry przeszedł z ostatniego z wymienionych klubów. 

Jak na razie treningów nie wznowił Kamil Wykręt. 

,,Na ten moment raczej nie planujemy już żadnych ruchów kadrowych’’ – powiedział Maciej Biesik, prezes Iskry Brzezinka.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .