Chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Udało im się to

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 października 2017

Brzezina Osiek wygrała z Halniakiem Maków Podhalański 2:1.

W 17. minucie Brzezina przeprowadziła skuteczną zespołową akcję. Piłka powędrowała ze środka do bocznego sektora boiska, a potem wróciła do środka. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Antecki i wykończył akcję celnym strzałem.

Później Swarzyński otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z zespołu i odegrał piłkę wzdłuż bramki. Kułas dopełnił formalności uderzeniem z lewej nogi. W końcówce w szeregach zespołu z Osieka zrobiło się nerwowo, bo przy rzucie wolnym Nadwiślanina, obrońca Brzeziny tak niefortunnie wybijał futbolówkę, że ta wpadła do siatki. Do końca spotkania wynik się nie zmienił.

– Przez cały mecz kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. To był nasz piąty mecz w krótkim czasie. Obawiałem się trochę o naszą kondycje. Chcieliśmy wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to się nam udało – powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 7 października Brzezina Osiek – Halniak Maków Podhalańskich 2:1
Bramki: 1:0 Antecki, 2:0 Kułas, 2:1 Gruca

Skład Brzeziny Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Buczek, Majda, Wójcik, Babiuch (65. Borowczyk), Swarzyński, Kułas, R. Gros, Antecki (75. Czerny). Trener: Piotr Balonek

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa