Cenne zwycięstwo Strumienia

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 maja 2022 07:55

Strumień Polanka Wielka wygrał w Przeciszowie z Przeciszovią Przeciszów 0:1. To był ważny dla obu drużyn mecz.

W 65. minucie zawodnik Strumienia zagrał prostopadle na prawym skrzydle. Jego kolega z drużyny dorzucił futbolówkę. Na bramkę uderzył Romanek. Piłka odbiła się od piłkarza Przeciszovii i wpadła do siatki.

,,Zagraliśmy dziś bardzo słabo. Gra nam się nie kleiła. Mieliśmy duże problemy kadrowe. Do tego doszły kontuzje w trakcie meczu. Wszystko jakby się odwróciło przeciwko nam. Uważam jednak, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Przeciwnik był lepszy, ale na pewno wpływ na taki stan rzeczy miały nasze ubytki personalne” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

,,W pierwszej połowie niewiele działo się pod obiema bramkami. W drugiej odsłonie mieliśmy kilka okazji strzeleckich. Graliśmy konsekwentnie. Wykonaliśmy solidną pracę i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

Wtorek 3 maja Przeciszovia Przeciszów – Strumień Polanka Wielka 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Romanek (65.)

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Skrobacz, Mycyk (70. Klimczyński), Węgrzyn (46. Pawela), Szafraniec, Makuch, Żabiński, Bartuś (65. Korczyk), Matla (46. Baranowski), Kidoń, K. Michałek (60. Kozak). Trener: Łukasz Płonka.

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Herma, Trawkowski, Zimnal, Drabczyk, Bobla, Hamerski (65. Merta), Romanek (75. Boba), Antecki (80. Jaszczyk), Łukaszczyk, Borowczyk (82. Sulkiewicz). Trener: Łukasz Jasek.