Cenne, wyjazdowe zwycięstwo Soły

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 października 2018 14:32

Soła wygrała z Podlasiem Biała Podlaska 3:2. To było pierwsze zwycięstwo  na wyjeżdzie klubu z Oświęcimia w tym sezonie.

W 13. minucie Skiba wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kolegi z drużyny i skierował futbolówkę do siatki. W 17. minucie Ceglarz przeprowadził indywidualną akcję zakończoną celny strzałem na bramkę.

Sześć minut po wznowieniu gry gospodarze doszli przeciwnika na jednego gola. W 69. minucie Kuczak wykorzystał zagranie Stankiewicza i cieszył się z gola. W końcówce na listę strzelców wpisał się Kruczyk. Kibice Podlasia nie doczekali się wyrównania.

Sobota 27 października Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim 2:3

Bramki: 0:1 Skiba 13., 0:2 Ceglarz 17., 1:2 Andrzejuk 51., 1:3 Kuczak, 2:3 Kruczyk 85.

Podlasie Biała Podlaska: Wrzosek, Komar, Czułowski zm. 75. Chmielewski, Mitura zm. 46. Kruczyk, Konaszewski, Syryjczyk zm. 73. Martynek, Chyła, Nieścieruk, Renkowski, Dmowski zm. 71. Dmitruk, Andrzejuk.

Soła Oświęcim: Mioduszewski, Rutkowski, Szymczak, Skrzypniak, Duda, Kowalczyk, Skiba zm. 79. Chowaniec, Stankiewicz zm. 55. Szela, Ceglarz zm. 87. Gaudyn, Wójcik, Kuczak zm. 91. Pilch. Trener: Łukasz Surma.