Cenne trzy punkty LKS Jawiszowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 czerwca 2022 22:13

Ciągle walczący o sportowe utrzymanie w zreformowanej IV Lidze LKS Jawiszowice wygrał z MKS Trzebinia 1:0.

Jedyna bramka w meczu padła w 60. minucie Do akcji zaczepnej podłączył się Radomski. Po jego strzale i interwencji piłka odbiła się od poprzeczki. Jego dobitka była skuteczna.

,,W pierwszej połowie powinniśmy zakończyć mecz, bo mieliśmy bardzo dużo szans bramkowych. Rywal też miał swoje okazje w końcówce i było nerwowo” – powiedział Jarosław Płonka.

Niedziela 12 czerwca LKS Jawiszowice – MKS Trzebinia 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Radomski (60.)

LKS Jawiszowice: Smok, Radomski, Pitry, Pierlak, Sitko, Herman (70. Zieliński), D. Płonka, Frączek, M. Płonka (10. Michalski), Hałat, Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.

MKS Trzebinia: Wróbel, Garlacz (46. Gałka), Grzyb, Martyniak, Kurek, Kalinowski, Kowalik, Wierzba (73. Rejdych) Ruczyński, Szczurek (73. Baran), Sochacki (46. Węgorek). Trener: Wojciech Skrzypek.