Były kontrowersje przy meczu w Bulowicach

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 września 2017

LKS Bulowice wygrał z LKS Piotrowice 2:1.

W 15. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Cibor. Skuteczny strzał z jedenastu metrów zaprezentował Rafał Michalak II. Od 30.minuty goście grali w liczebnym osłabieniu. Po otrzymaniu dwóch żółtych kartek z boiska musiał zejść Piotr Frączek.

Ogólnie w tym meczu sędzia pokazał 13 żółtych kartek. Dziewięć przyznał gościom, a cztery gospodarzom.

Mimo gry w osłabieniu goście wyrównali stan rywalizacji w 55. minucie. Krawczyk oddał precyzyjny strzał i wyrównał stan rywalizacji. Decydująca o zwycięstwie bramka gospodarzy padła w siódmej doliczonej minucie. Matusiak wkręcił piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego.

Po meczu sporo było uwag do pracy sędziego z jednej i drugiej strony :
– Sędzia główny nie umiał zapanować nad meczem. Często pokazywał  żółte kartki, ale moim zdaniem, większość z nich się nie należała. Poza tym arbiter przedłużył mecz (O sporo minut. Uważam, że w regulaminowym czasie gry nie było tylu przerw w grze. Sędzia był głównym bohaterem spotkania, tylko po co? – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

– Na początku meczu sędzia sędzia pokazywał kartkami nie wiadomo za co. Wtedy faktycznie nie udźwignął ciężaru spotkania. Potem jednak goście zasługiwali na kartki. Używali bowiem bardzo wulgarnych sformułowań wobec arbitra. “Sami podkładali się” pod kartki – powiedział Rafał Rusek, grający trener LKS Bulowice.

Sobota 16 września LKS Bulowice – LKS Piotrowice 2:1
Bramki: 1:0 Rafał Michalak II rzut karny (15.), 1:1 Krawczyk (55.), 2:1 Matusiak (90+7)

Składy:
LKS Bulowice: Wojtyła, Rusek, Waligórski, Rafał Michalak I, Surma, Matejko (75. Peszel), Rafał Michalak II, Matusiak, Ochmanek, Cibor, Mrzygłód (85. Sienkiewicz). Trener: Rafał Rusek.

LKS Piotrowice: Ziembla (90+8. czerwona) , Kościelnik, M.Rogalski, Piotr Frączek (czerwona za dwie żółte), Miętka, Paweł Frączek, S. Rogalski, Merta, Stawiarski, Krawczyk, Żmuda (46.Sanak). Trener: Wojciech Włodarczyk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa