Brzezina zremisowała z walczącym o utrzymanie Górnikiem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 maja 2017

Brzezina Osiek zremisowała z Górnikiem Libiąż 1:1.

W 20. minucie na prowadzenie wyszli goście. Odebrali oni piłkę w środku pola rywalom. Po strzale na bramkę D. Dudki  piłka odbiła się od zawodnika Brzeziny i wpadła do siatki. W 35. minucie indywidualna akcję przeprowadził. W końcowej fazie nastąpiła wrzutka na pole karne. Bramkę głową zdobył Dubiel. Obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje bramkowe, ale nie zakończyły ich strzeleniem gola.

– W pierwszej połowie zawodnicy Górnika byli bardziej zdeterminowani. To przekładało się na sposób i jakość gry. W mojej drużynie był problem z odpowiednią motywacją. W drugiej połowie nasza gra była już trochę lepsza. Szanujemy ten punkt – powiedział – Piotr Balonek, grający trener Brzeziny Osiek.

Sobota 13 maja Brzezina Osiek – Górnik Libiąż 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Dudka (20.), 1:1 Dubiel (35.)

Składy:
Brzezina Osiek:
  Markiel,  Kozioł, Babiuch , M. Szczepaniak, Majcherek, Buczek (80. Majda), Ł. Szczepaniak (32. Borowczyk), Balonek, Frej (60. R. Gros), Antecki (65. Rogala), Dubiel. Trener: Piotr Balonek.

Górnik Libiąż: Smok, Ambroziak, Bogacz (77. Żegleń), Burza, Domagała, Dudka, Lickiewicz, Lewarczyk, Pater, Szczurek, Wilczak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa