Brzezina zremisowała w Zembrzycach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 maja 2019 11:25

Brzezina zremisowała w Zembrzycach z Garbarzem. Bramki strzelili Kwaśniewski dla gospodarzy i Szewczyk dla gości.
Bramki padły w drugiej połowie. W 68. minucie zespół z Osieka wznawiał grę spod swojej bramki. Zrobili to jednak na tyle źle, że wyszła z tego sytuacja jeden na jeden z bramkarzem Kwaśniewskiego. Piłkarz Garbarza nie pomylił się.

W 80. minucie Tomala zagrał do wchodzącego w szesnastkę Jaromina. Ten zagrał do Szewczyka, a gola strzałem z 25 metrów zdobył Szewczyk.

,,Nadal mamy problemy kadrowe. Do aktualnych doszła nam jeszcze choroba Anteckiego. Jego brak odbiła się niestety na naszej ofensywie. Mieliśmy swoje sytuacje. Dwóch nie wykorzystał Jaromin. W drugiej połowie gra toczyła się na połowie przeciwnika, ale nie przekłuło to się wynik. Jak na ten skład, to jestem umiarkowanie zadowolony” – powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 4 maja Garbarz Zembrzyce – Brzezina Osiek 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Kwaśniewski (68.), 1:1 Szewczyk (80.)

Składy:
Garbarz Zembrzyce: Bruzda, D. Elżbieciak, Burliga, Kwaśniewski, Boczkaja (46. Adisa), Mackiewicz, A. Elżbieciak (81. Cieślak), Sobański, Abubakar, Stachnik, Żurek.

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Nalepa, Czerny, Narwojsz, Gros, Szewczyk, Borowczyk, Jaromin, Filip (65. Tomala), Antecki (25. Wójcik). Trener: Piotr Balonek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .