Brzezina zremisowała w Żarkach

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2017

Brzezina Osiek zremisowała na wyjeździe z LKS Żarki 1:1.

Pierwszy celny cios zadali przyjezdni. Indywidualną akcję przeprowadził Kułas. Był jednak faulowany przez rywala, więc sędzia przyznał rzut karny. Skutecznie z jedenastu metrów uderzył Babiuch. W  pierwszej połowie Brzezina mogła wygrywać wyżej, ale futbolówka po strzale Anteckiego zatrzymała się na poprzeczce. Gospodarze wyrównali w 65. minucie. Po rzucie wolnym wykonywanym przez kolegę z zespołu dobrze głową uderzył K. Jesionowski. Gospodarze również ostemplowali część bramki. Na drodze piłki przy jednej z prób stanął słupek.

– W tym meczu było dużo walki. Boisko w Żarkach jest specyficzne. Dodatkowo w niektórych miejscach stała woda. Często piłkarze zmuszeni byli do grania górą – powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 4 listopada LKS Żarki – Brzezina Osiek 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Babiuch rzut karny (34.), 1:1 K. Jesionowski (65.)

Skład Brzeziny Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Szczepaniak, Buczek, Kułas, Borowczyk (46. R. Gros), Babiuch, ?,Swarzyński, Antecki, Trener: Piot r Balonek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa