Brzezina zmieniła sposób gry w drugiej połowie, więc wygrała

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2017

Brzezina Osiek wygrała na wyjeździe z Zagórzanką Zagórze 4:1.

Goście wyszli na prowadzenie w 10. minucie. Indywidualną akcję przeprowadził Borowczyk. Minął on dwóch rywali i ładnym strzałem z 30 metrów otworzył wynik spotkania. W 41. minucie gospodarze wyrównali. Bogacz wykorzystał błąd Balonka, który nie zdołał wybić piłki.

Później trafiali tylko przyjezdni. Dubiel otrzymał prostopadłe podanie ze środka boiska. Zawodnik uderzył w kozłującą futbolówkę. Piłka wpadła do bramki przy słupku. W innej akcji Antecki wymanewrował dwóch rywali i wycofał do Swarzyńskiego. Były piłkarz Niwy i Unii uderzył precyzyjnie z pierwszej piłki i podwyższył prowadzenie Brzeziny. Wynik ustalił Dubiel.

– W pierwszej połowie graliśmy środkiem i nic z tego nie wynikało. W drugiej przeprowadziłem zmianę w składzie i zaczęliśmy grać skrzydłami. To pozwoliło nam zdobywać gole  – powiedział Piotr Balonek, grający trener Brzeziny Osiek.

Zagórzanka Zagórze – Brzezina Osiek 1:4 (1:1)
Bramki: 0:1 Borowczyk (10.), 1:1 Bogacz (42.), 1:2 Dubiel (57.), 1:3 Swarzyński (67.), 1:4 Dubiel (81.)

Skład Brzeziny Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Balonek, Majda,Babiuch (46. Antecki), Borowczyk (75. Frej), Wojcik, Kułas (80. Gros), Swarzyński, Dubiel. Trener: Piotr Balonek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa