Brzezina wygrała z Nadwiślaninem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 czerwca 2021 16:10

Brzezina Osiek wygrała na swoim boisku z Nadwiślanin Gromiec 2:1.

W 2. minucie w składnej akcji Filip zagrał na szósty metr do Pyrlika, który otworzył wynik. W 17. minucie przyjezdni wyrównali. Gola z rzutu karnego zdobył Nowicki. W 25. minucie po indywidualnej Dubiel wszedł w pole karne. Po jego strzale  13 metrów piłka wpadła w samo okienko.

„W pierwszej połowie mecz był toczony w szybkim tempie. Obie drużyny miały swoje sytuacje. W drugiej odsłonie prowadził grę, ale poważnie zagroził nam tylko raz. Wydaje mi się, że wynik jest sprawiedliwym wynikiem” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Czwartek 24 czerwca Brzezina Osiek – Nadwiślanin Gromiec 2:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Pyrlik (2.), 1:1 Nowicki rzut karny (17.), 2:1 Dubiel (25.)

Składy:
Brzezina Osiek: Bies, Merta, Bernaś, Majcherek (46. Nalepa), Bury (75. Dąba), Ryszawy (65. Zaremba), M. Gros, Zemła, Filip (60. Mrowiec), Pyrlik, Dubiel. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Nadwiślanin Gromiec (wyjściowy): Księżarczyk, Stefański, Grzywa, Pactwa, Nowicki, Szlęzak, Piegzik, Boratyński, Chandzlik, Kaszuba, Chylaszek.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .