Brzezina wygrała z liderem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2020 21:20

Brzezina wygrała u siebie z liderem Ligi Okręgowej Tempem Białka. Gole zdobyli Zaremba i Dubiel.

W 20. minucie gospodarze przeprowadzili ładną dla oka akcję. Dąba zszedł z piłką do środka i zagrał prostopadle do Bernasia, który podał wzdłuż bramki. Zaremba na wślizgu z pięciu metrów skierował piłkę do siatki. W 65. minucie M. Szczepaniak podał do Zaremby. Ten wszedł w pole karne i chciał dorzucić piłkę koledze z drużyny. Tą zdaniem sędziego ręką zatrzymał zawodnik Tempa. Gola strzałem z wapna zdobył Dubiel.

,,Mecz toczył się raczej pod nasze dyktando. Z gry w pierwszej połowie jestem bardzo zadowolony. Nie wykopywaliśmy futbolówki, tylko cały czas graliśmy piłką. W pierwszym etapie drugiej odsłony rywal troszkę nas przycisnął. Po golu na 2:0 odzyskaliśmy kontrolę. Do jutra cieszymy się z sukcesu, a potem przygotowujemy się do kolejnego meczu” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 17 października Brzezina Osiek – Tempo Białka 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Zaremba (20.), 2:0 Dubiel rzut karny (65.)

Składy:
Brzezina Osiek: Majda, Bernaś (80. Bury), Majcherek, Nalepa, M. Szczepaniak, M. Gros (60. Dziubek), Ryszawy, Dubiel (85. Płonka), Zaremba (65. Brańka) Antecki, Dąba (75. Filip). Trener: Łukasz Szczepaniak.

Tempo Białka: Wałach, Zawada, Gruca (Kalicki), Marek, Bryła. Motor, Puzik, Rupa (Piwowarczyk), Balcer (Woźny), Mentel, Madziała (Basiura).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa