Brzezina wróciła z Zembrzyc z kompletem punktów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 maja 2021 11:56

Brzezina Osiek wygrała na wyjeździe z Garbarzem Zembrzyce 3:1.

W 28. minucie indywidualną akcję przeprowadził Dubiel. Wymanewrował trzech rywali i uderzył na bramkę. Bramkarz obronił ten strzał. Pyrlik skutecznie uderzył półwolejem skutecznie dobijając. W 40. minucie Zemła wygrał rywalizację z jednym zawodnikiem Garbarza w środku pola i zagrał prostopadle do Dubiela. Ten minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

W 59. minucie Pyrlik nie pomylił się przy dobitce uderzenia Zaremby. W 80. minucie Sobański uderzył precyzyjnie z 25 metrów i zdobył honorowego gola dla gospodarzy.

,,Grało się ciężko. Rywal stosował grę długimi podaniami. Do 15. minuty gospodarze przeważali. Później my dominowaliśmy i wygraliśmy spokojnie. Przyznam jednak, że przeciwnik podjął walkę” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Środa 12 maja Garbarz Zembrzyce – Brzezina Osiek 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Pyrlik (28.), 0:2 Dubiel (40.), 0:3 Pyrlik (59.), 1:3 Sobański (80.)

Skład Brzeziny Osiek: Majda, Merta, Nalepa, Majcherek, R. Gros (Bury), Ryszawy (10. Kozieł), M. Gros, Zaremba (75. Filip), Zemła (65. Dąba), Dubiel (65. Mrowiec), Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .