Brzezina przyjechała z Chrzanowa w dobrych humorach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 października 2021 14:40

Brzezina Osiek wygrała na wyjeździe z Fablokiem Chrzanów 2:0. Bramki zdobyli Majcherek i Dubiela.

W 18. minucie bardzo dokładnie  z rzutu rożnego wrzucił Zemła. Z dwóch metrów piłkę do siatki skierował Majcherek. W doliczonym czasie gry z lewego skrzydła na środek zagrał Filip. Dubiel przyjął piłkę na 20 metrze i strzelił precyzyjnie w samo okienko.

„Początek w naszym wykonaniu był ospały. W pierwszej połowie rywal miał więcej okazji strzeleckich. My jedną. W drugiej nie było za bardzo grania w piłkę. To była taka typowa młócka. My jednak pojechaliśmy po trzy punkty i cel osiągnęliśmy” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota Fablok Chrzanów – Brzezina Osiek 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Majcherek (18.), 0:2 Dubiel (90+2)

Składy:
Fablok Chrzanów: Dębski, Chrząszcz (82. Tekielak), Fudali, Kadłuczka, Brzezoń, Domurat, Kędziora (46. Klocek), Kocot, Sabuda (46. Gędłek), Trzeciak, Bębenek (66. Piechota).

Brzezina Osiek: Bies, Łoziński,  Majcherek, Kabara, Narwojsz, Gros (70. Merta), Zemła, Ryszawy, Mrowiec (60. Filip), Dubiel, Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepaniak.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .