Brzezina przegrała w Przytkowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 czerwca 2021 10:14

Brzezina Osiek przegrała w Przytkowicach z Sokołem 2:4.

W 8. minucie skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Godawa. W 35. minucie po składnej akcji gospodarzy piłkę w bramce rywali umieścił Stróżyk.

Przyjezdni zdołali wyrównać. W 42. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Dubiel. Poszkodowany wykorzystał jedenastkę. W 55. minucie sytuacja się powtórzyła i kolejny raz gola strzałem z 11 metrów zdobył Dubiel. Wtedy to z boiska za dwie żółte kartki a w konsekwencji czerwonej musiał zejść Godawa.

W 71. minucie kibice obejrzeli kolejny rzut karny. Bramkę zdobył Mrowiec. W 82. minucie Woźniak Sokoła przyjął piłkę i uderzył skutecznie na dalszy róg.

„Na tym meczu dużo się działo. Obie drużyny miały miały swoje sytuacje. Wybiegaliśmy nas sukces” – powiedział kierownik drużyny Sokoła Przytkowice.

„Mieliśmy dziś kłopoty kadrowe. Pojechaliśmy na mecz w 12. Nie zagraliśmy źle, ale trzy prezenty w obronie spowodowało to, że zasłużenie przegraliśmy” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 5 czerwca Sokół Przytkowice – Brzezina Osiek 4:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Godawa rzut karny (8.), 2:0 Stróżyk (35.), 2:1 Dubiel rzut karny (42.), 2:2 Dubiel rzut karny (55.), 3:2 Mrowiec rzut karny (71.), 4:2 Woźniak (82.)

Sokół Przytkowice: Dyrga, Maniek, Godawa, Pacułt, Stróżyk, Kalinowski (Chromy), Trzebuniak, Manica, Waga (Pilch), Ostafin (Rzeszutko), Woźniak.

Brzezina Osiek: Bies, Zemła, Kozioł, Nalepa, Bury, Mrowiec, M. Gros, Ryszawy (65. J. Płonka), Filip, Dubiel, Dąba. Trener: Łukasz Szczepaniak.