Brzezina poprawiła skuteczność. KS Chełmek musi uważać

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 maja 2016 22:33

Brzezina wygrała na wyjeździe z KS Chełmek 3:1. Klub z Osieka nadal pozostaje w walce o czołowe lokaty. KS Chełmek jest w grupie zespołów, które muszą zbierać punkty, jeśli chcą spokojnie się utrzymać.

W pierwszej połowie przewagę mieli goście. Gospodarze gole tracili po indywidualnych błędach. W 20. minucie piłkę stracił Domżał. Przejął ją Antecki, który dobrym podaniem otworzył drogę do bramki Dubielowi. Ten ostatni nie pomylił się i wykorzystał sytuację jeden na jeden z bramkarzem. W 30. minucie Dubiel wygrał rywalizację o piłkę z przeciwnikiem w bocznej strefie boiska i przeprowadził indywidualną akcję. W jej końcowej fazie dograł wzdłuż bramki do Anteckiego, a ten z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki. W 60. minucie po rzucie rożnym najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Ł. Płonka. Uderzył on precyzyjnie wewnętrzną częścią stopy. W 84. minucie z bramki cieszyli się zawodnicy klubu z Chełmka. Sergiel otrzymał dokładne podanie od kolegi z zespołu gospodarzy najpierw nie znalazł sposobu na Kulczyka, ale jego dobitka była skuteczna.

– To był dziwny mecz. O naszej porażce zadecydowały błędy poszczególnych zawodników. Terminarz nie ułożył nam się zbyt dobrze. Teraz będziemy grali z zespołami z miejsc co 6 do 11 i wiele się wyjaśni -powiedział Łukasz Jagoda, trener KS Chełmek.

– W pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. W ostatnich trzydziestu minutach meczu graliśmy już słabiej. Najważniejsze są jednak dla nas trzy punkty – powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek

Sobota 14 maja KS Chełmek – Brzezina Osiek 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Dubiel (20.), 0:2 Antecki (30.), 0:3 Ł. Płonka ( 60.), 1:3 Sergiel (84.)

Składy:
KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Kulig, Sidor, Domżał, Szyjka (82. Warzecha), Bachowski, Kaczor (65. Chojnowski), Kantek (Cieśla), Kustra, Mika (65. Sergiel). Trener: Łukasz Jagoda.

Brzezina Osiek: Kulczyk – Bernaś (70. M. Gros), M. Szczepaniak, Majcherek, Majda – Ł. Szczepaniak (80. Ł. Szczepaniak), Czerny (70. Zygmunt), Rogala, Płonka – Antecki (75. Antecki), Dubiel. Trener: Piotr Balonek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .