Bieniaminek z Jawiszowic bardzo dobrze wszedł w rozgrywki IV Ligi

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 sierpnia 2018

LKS Jawiszowice, czyli beniaminek IV Ligi bardzo dobrze wszedł w rozgrywki. Wygrał w Olkuszu z tamtejszym KS 3:0.

W 39. minucie Hałat dośrodkował piłkę. Doszła ona do Grabczyńskiego, który ją przyjął i uderzył. Futbolówka odbiła sie od obrońców, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. W 59. minucie czerwoną kartkę otrzymał jeden z zawodników KS Olkusz.

Gościom grało się łatwiej. Trzeba jednak przyznać, że zagrali lepiej niż w pierwszej odsłonie, która była w wyrównana. W 51. minucie Nagi odebrał futbolówką defensorom KS Olkusz i zagrał na druga stronę do Halata. Ten oddał ładny i skuteczny strzał. Gospodarzy dobił Szymonik. Wcześniej indywidualną  akcję  zakończona wycofaniem do tyłu przeprowadził  Korczyk. LKS Jawiszowice również stracił jednego zawodnika. Za dwie żółte czerwona kartkę otrzymał Kuźnik.

Sobota 11 sierpnia KS Olkusz – LKS Jawiszowice 0:3

Składy:

KS Olkusz: Wiśniewski, Chabinka, Kaczuga, Kasrzyk, Żak zm. 15. Wdowik 59. czerwona, Barczyk zm. 79. Dudzik, Mrożek, Szczepanik, Smolarczyk zm. 55. Pope, Tumiłowicz, Szymański.

LKS Jawiszowice: Szymala, Grabczyński, Kabara, Nagi, Bednarczyk, Tworek, Herman zm. 71. Kuźnik, 91. czerwona, Pyrlik zm. 75. Skęczek, Hałat, Szymonik, Korczyk. Trener; Jarosław Płonka

Twoim zdaniem Unia po sezonie zasadniczym zajmie:

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa