Bezproblemowy awans Zatorzanki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 sierpnia 2020 12:45

W meczu pierwszej rundy Pucharu Polski grająca w V Lidze Zatorzanka wygrała w Broszkowicach z Pulsem 5:0. Gospodarz to beniaminek A Klasy.

Wynik otworzył Wolanin. Wykorzystał zamieszanie podbramkowe i dobił strzał kolegi z zespołu. Potem przyjezdni przeprowadzili akcję oskrzydlającą. Celej wycofał piłkę do Stefaniaka, który podwyższył wynik spotkania.

Trzeciego gola zdobył Michalski. Dobrze odnalazł się po nieporozumieniu obrońców Pulsu i uderzył precyzyjnie na bliższy słupek. Autorem bramki na 0:4 był Szymonik. Wynik ustalił Stefaniak. Wykończył sytuacje sam na sam z bramkarzem, która zaczęła się na środku boiska.

„Są wakacje. Kilku zawodników nie zagrało z powodu wyjazdów urlopowych. Na początku graliśmy całkiem dobrze, potem było gorzej. To był dla nas dobry sparing i dobra lekcja” – powiedział Seweryn Krompiec, trener Pulsu Broszkowice.

„Do około 30. minuty przeciwnik grał dobrze. Potem był to mecz do jednej bramki” – stwierdził Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Niedziela 2 sierpnia Puls Broszkowice – Zatorzanka Zator 0:5

Bramki: 0:1 Wolanin, 0:2 Stefaniak, 0:3 Michalski, 0:4 Szymonik, 0:5 Stefaniak

Składy:

Puls Broszkowice: Strzelecki (25. Ryszka), Krompiec, Żak (80. Bagaziński), P. Kumor, Marcin Barciak, Jonczyk, Ł. Kumor, Waliczek, Kubisty, Wanat, Michał Barciak. Trener: Seweryn Krompiec.

Zatorzanka Zator: Lichański, Gzela, K. Celej, Wolanin, A. Celej, Szczygieł,  Kwiatkowski, Stanek, Stefaniak, Michalski (60. Kozak), Szymonik (70. Wątroba) Trener Marcin Folga.

 

Zobacz również:

Komplet wyników pierwszej rundy Pucharu Polski

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa