Bezdyskusyjne zwycięstwo Pulsu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 września 2017

Puls Broszkowice wygrał 3:0 z LKS Głębowice.

W tym meczu zdecydowanie lepsi byli gospodarze. Swoją przewagę potwierdzili trzema golami. Najpierw zdaniem arbitra w polu karnym faulowany był zawodnik klubu z Broszkowic. Rzut karny wykorzystał Michalec. Później Waliczek wymanewrował defensorów LKS Głębowice i skierował futbolówkę do siatki. Trzeci padł w nietypowych okolicznościach. Po rzucie wolnym pośrednim piłka odbiła się od bramkarza. Szybko zareagował Kubisty, który cieszył się z bramki.

Trener Pulsu Broszkowice:

– Przez cały mecz dominowaliśmy na boisku. Nie dopuściliśmy rywala do strzału – powiedział Krzysztof Krzemień, zastępujący na tym meczu trenera Pulsu Broszkowice.

Trener LKS Głębowice:

– Brak kilku zawodników z podstawowego składu miał wpływa na naszą grę. Ten mecz zupełnie nam nie wyszedł. Było to nasze najsłabsze spotkanie w rundzie – powiedział Grzegorz Cinal, zastępujący w tym spotkaniu trenera LKS Głębowice.

Sobota 16 września Puls Broszkowice – LKS Głębowice 3:0

Bramki: 1:0 Michalec rzut karny, 2:0 Waliczek, 3:0 Kubisty.

Składy:
Puls Broszkowice: Brania, Kumor, Wanat, Michalec, W. Radzik ( 65. P.Radzik), Waliczek, Kubisty, Wojtyła, Chylaszek (75. Kała), Olkusznik ( 70.Koziara), Kozak ( 75.Gołąbek). Trener: Krzysztof Krzemień.

LKS Głębowice: Wandor – M. Głowacki, P. Szypuła, M. Leśniak (M. Brońka), Nowak, Borowski, Wanicki, Ćwiertnia, Wieczorek, Chmura (Wasztyl), M. Szypuła (Jurecki). Trener: Grzegorz Cinal.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa