Bezbramkowo w Jawiszowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 marca 2019 17:26

LKS Jawiszowice zremisował bezbramkowo z KS Olkusz. Był to mecz pierwszej kolejki rundy wiosennej grupy zachodniej IV Ligi.
W 13. minucie Pope dośrodkował z rzutu rożnego. Głową uderzył Barczyk. Dobrze na linii zachował się Szymala. W 32. minucie Sroka obronił strzały Korczyka i dobitkę Nagiego.

W 49. minucie Hałat otrzymał piłkę od Nagiego i strzelił na bramkę z ostrego kąta. Bramkarz KS Olkusz nie pomylił się i tym razem. W 56. minucie dobrą, indywidualną akcję od połowy boiska zaprezentował Pope. Jego próba  okazała się niecelna.

W 69. minucie rzut rożny wykonywał Hałat, a strzał głową Hermana był minimalnie niecelny. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką. W 88. minucie LKS Jawiszowice miał ,,piłkę meczową”. Do pustej bramki nie trafił Szymański.

Sobota 16 marca LKS Jawiszowice – KS Olkusz 0:0

Składy: 
LKS Jawiszowice: Szymala, Grabczyński, Tworek, Płonka, Kabara, Hałat, Nagi, Herman żółta (72. Bartula), Pyrlik, Korczyk żółta, Szymonik żółta. Trener: Jarosław Płonka.

KS Olkusz: Sroka, Kiczyński, Kasprzyk, Szczepanik, Żak, Kozicki (42. czerwona za dwie żółte), Wanicki zm. 12. Tumiłowicz, Mrożek zm. 88. Iskierka, Pope, Barczyk żółta, Szymański żółta.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .