Bezbramkowy remis w Osieku

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 listopada 2017

Brzezina Osiek bezbramkowo zremisowała z Victorią 1918 Jaworzno.

W pierwszej połowie na prowadzenie mogli wyjść przyjezdni. Smarzyński nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce.

Ogólnie obie drużyny miały swoje sytuacje strzeleckie, chociaż nie było ich zbyt dużo. Najlepsze dla zespołu z Osieka zmarnowali Antecki i Jaromin. Pierwszy z nich z 12 metrów minimalnie chybił celu, a drugi zdołał odebrać piłkę przeciwnikom, ale jego strzał obronił bramkarz.

– To był typowy mecz walki. Remis uznaję za sprawiedliwy wynik. To był tzw. mecz do pierwszej bramki. Victoria to solidny zespół. Jeden z lepszych, z którymi musieliśmy grać – powiedział Piotr Balonek.

Sobota 11 listopada Brzezina Osiek – Victoria 1918 Jaworzno 0:0

Składy:
Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Szczepaniak, Majda, Babiuch, Borowczyk, Swarzyński, Kułas,Gros, Antecki. Trener: Piotr Balonek.

Victoria 1918 Jaworzno: Madeja, Bujakiewicz, Repa, Wartała, A. Żurawik, Gembala, Janik, Majka (78. Krawczyk), Sierczyński, Smarzyński, Suwaj.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa