Bezbramkowy remis juniorów starszych Soły

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2017

Juniorzy starsi Soły bezbramkowo zremisowali z BKS Bochnia.

– Graliśmy na bardzo małym i grząskim boisku. To na pewno nie ułatwiło nam zadania – powiedział Łukasz Jasek, trener Soły Oświęcim.

Soła w tym spotkaniu mogła zdobyć gola. Przyjezdni umieścili nawet piłkę w siatce, ale sędzia gola nie uznał. Jednej z niewielu dobrej sytuacji strzeleckiej nie wykorzystał Formas.

– Mecz prowadzony był na trudnym boisku. To było tzw. spotkanie do pierwszej bramki. Kto by ją zdobył, zapisałby na swoim koncie trzy punkty – powiedział Łukasz Jasek.

BKS Bochnia – Soła Oświęcim 0:0

Skład Soły Oświęcim: Pawela, Narwojsz, Gardyński, Ogórek, Ochman, Ryszka, Płonka, Łukasik, Zontek (Wójtowicz), Formas. Trener: Łukasz Jasek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa