Bez niespodzianki w Podolszu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2017

LKS Rajsko wygrał na wyjeździe 3:0 ze Skawą Podolsze.

W pierwszej połowie Skawa stanęła przed szansą zdobycia gola. Po zagraniu ręką jednego z zawodników gospodarzy rzut  karny wykonywał Zieliński. Bramkarz wybronił jedenastkę.

Bramki padły w drugiej połowie. Najpierw  Czarnik uderzył precyzyjnie głową po wrzutce z rzutu rożnego Bąka. Później z lewego skrzydła zagrał Scąber, a sposób na defensywę Skawy znalazł Mika. Wynik na 0:3 ustalił Czarnik. Asystę na swoje konto drugi raz w tym spotkaniu zapisał na swoje konto grający trener LKS Rajsko.

– Wszyscy wiedzą o tym, że my nie mamy takiego potenc jału rywal. Uważam jednak, że w pierwszej połowie dobrze się broniliśmy i mieliśmy swoje sytuacje,  Obraz gry się zmienił po golu na 0:1 i kontuzji Serwatki. Nie zagraliśmy źle, ale rywal wygrał zasłużenie – powiedział Bogusław Bartula.

– Przeważaliśmy cały czas. Mógł nam zagrozić karny, ale bramkarz poradził sobie z nim, Skawa grała bardzo nisko. Czas był dzisiaj naszym przyjacielem. Im dłużej trwał mecz, tym nasza dominacja była większa – powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

Sobota 4 listopada Skawa Podolsze – LKS Rajsko 0:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Czarnik, 0:2 Mika, 0:3 Czarnik. Zieliński (Skawa)nie wykorzystał rzutu karnego

Składy:
Skawa Podolsze: Folga –  Drzyżdżyk, Serwatka (55. Domżał), Nykiel, Wiecheć – Szczepaniak, T. Bartula, Porębski, Szczyżyca – Zieliński, Żmuda. Trener: Wojciech Jurkowski.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Czarnik, Welber, Zimnal, Mika, Ryś (46.Scąber), Baluś, Bąk, Piskorz (70.Magtlak), Skiernik. Trener: Grzegorz Bąk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa