Bez bramek w derbach gminy Kęty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 sierpnia 2015 16:59

Team Sport Hejnał zremisował z Orłem Witkowice 0:0. To druga strata punktów klubu z Kęt w tym sezonie. Orzeł zdobył pierwszy punkt. Nadal jednak pozostaje bez zdobyczy bramkowej.


Był to typowy mecz walki. Zawodnicy nie stworzyli sobie wielu sytuacji strzeleckich. W 37. minucie Kowalski wymanewrował obrońców, wszedł z piłkę w pole karne, ale jego strzał był niecelny. W 45. minucie Szymański bardzo dobrze wybronił strzał z 30 metrów Sitarza. Piłka po jego uderzeniu zmierzała pod poprzeczkę. Jedną dogodną okazję do strzelenia gola miał też Orzeł.

– Nastawiliśmy się na defensywny styl grania. Chcieliśmy poprawić dorobek punktowy po dwóch poprzednich porażkach. Wiedzieliśmy o tym, że w Kętach nie będzie to łatwe. Jestem zadowolony z tego, że moi zawodnicy podjęli walkę i z tego, że zagraliśmy lepiej niż ze Skawą – powiedział Włodzimierz Kowalczyk, trener Orła Witkowice.

– Atakowaliśmy, ale sytuacji podbramkowych stworzyliśmy niewiele. Szkoda, że straciliśmy dwa punkty – powiedział Leszek Młocek, trener Team Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 29 sierpnia Team Sport Hejnał Kęty – Orzeł Witkowice 0:0

Składy:
Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Borek, Korzonkiewicz, J. Januszyk, Tomala, A. Januszyk, Flisek (85. Zontek), Kliś (65. Sobecki), Sitarz, Chrapkiewicz (78. Karpiński), Kowalski. Trener: Leszek Młocek.

Orzeł Witkowice: Szymański, Mitoraj, Jedliński, Achinger, Rusek, Kierpiec (85. Gołębiewski), Sapeta (70. Borowy), Migdałek, Płonka (46. Adamus), Bałys, Bąba. Trener: Włodzimierz Kowalczyk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .