Będzie transmisja finału Pucharu Polski

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 listopada 2020 20:50

Z powodów regulacji prawnych dotyczących pandemii Covid 19 na sobotni finał Pucharu Polski nie wejdą kibice. Nie oznacza to jednak, że meczu nie obejrzą.

Kibice Teamu Sportu Hejnału i LKS Rajsko i inne zainteresowane osoby obejrzą nagranie video live na profilu Facebook Moja Brzezina. Zazwyczaj na tym profilu można oglądać mecze Brzeziny Osiek. Tym razem wyjątkowo będzie to spotkanie innych drużyn. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 28 listopada o godz. 12.

Przypomnijmy, że gospodarz spotkania w poprzednim sezonie wygrał A Klasę i rozgrywki pucharowe na szczeblu podokręgu. W tym sezonie zespół ze ścisłej czołówki Ligi Okręgowej na pokonanym polu pozostawił po kolei Iskrę Brzezina (6:0 wyjazd), Unię Oświęcim (3:2 dom), Zatorzankę Zator (7:3 dom) i KS Chełmek (2:1 dom).

LKS Rajsko gra obecnie w grupie zachodniej IV Ligi. Znajduje się w dolnych regionach tabeli. Podopieczni Mariusza Wójcika w tym sezonie wyeliminował z pucharu Pogórze Gierałtowice (2:0 wyjazd), Niwę Nowa Wieś (3:1 wyjazd) i LKS Jawiszowice (2:1 wyjazd).

Więcej o profilu Moja Brzezina przeczytasz tutaj: https://faktyoswiecim.pl/sport/pilka-nozna/brzezina-jedynym-klubem-w-podokregu-z-relacjami-live-video/

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .