Bardzo nieskuteczny KS Chełmek nie przywiózł z Kocmyrzowa choćby punktu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2020 20:54

KS Chełmek w meczu w Kocmyrzowie miał dużo sytuacji bramkowych. Wykorzystał tylko jedną. Rywal był skuteczniejszy, więc wygrał.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Po wrzutce jednego z nich piłka zatrzymała się na błocie. Po strzale Guji przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.  Przyjezdni wyrównali po składnej akcji. Z prawego skrzydła dośrodkował Wykręt, a gola zdobył Stankiewicz.

Później na prowadzenie wyszli zawodnicy Sokoła. Sędzia dopatrzył się  faulu na jednym z nich. Strzałem z wapna gola zdobył Guja. Bramkę na 3:1 miejscowi zdobyli po akcji 2 na 1. Do piłki zagranej wzdłuż bramki przez kolegę z drużyny doszedł Stec i umieścił ją w pustej bramce. W doliczonym czasie gry, gdy goście byli już całkowicie odkryci obrońcy wzajemnie się nabili. Wykorzystał to Stec, który trafił na 4:1.

,,Uważam, że jednoznacznie dominowaliśmy. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji i strzałów. Kolejny raz zabrakło nam skuteczności. Rywal był skuteczny, zrobił swoje i wygrał” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 17 października Sokół Kocmyrzów – KS Chełmek 4:1
Bramki: 1:0 Guja, 1:1 Stankiewicz, 2:1 Guja rzut karny, 3:1 Stec, 4:1 Stec

Składy:
Sokół Kocmyrzów: Siwiecki, Pasionek, Brak (82. Urbaniec), Orłowski, Kubera (63. Korneluk), Assinor (84. Zawrzykraj), Guja, Hałąt (72. Stec), Korfel (42. Świeca).

KS Chełmek: Woźnica, Łaski (80. Kantek), Juan, Sidor, Kukiełka (50. Pędrys), Wykręt (60. Kaleta), Bloch, Stankiewicz, Nagi, Hankus (60. Nędza), Majka. Trener: Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa