Bardzo duża nieskuteczność Hejnału i strata ważnych punktów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 maja 2021 17:32

Team Sport Hejnał dominował w meczu z MKS Libiąż. Miał sporo sytuacji bramkowych. Ostatecznie jednak bezbramkowo zremisował. 

To oznacza stratę dwóch punktów w kontekście walki o awans do IV Ligi.

W pierwszej połowie dominowali gospodarze i mieli okazje, by swoją przewagę potwierdzić zdobyczami bramkowymi.

W 2. minucie po strzale z dwóch metrów P. Dudzica piłka odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki. W 7. minucie ten sam zawodnik również z bliska uderzył wolejem, jednak prosto w bramkarza. W 25. minucie B. Dudzic  okazję do zdobycia gola.

W sytuacji sam na sam uderzył zbyt anemicznie, by móc cieszyć się z gola. W 16. minucie futbolówka uderzona przez Cepigę odbiła się od obrońcy i wpadła pod nogi P. Dudzica. Ten w rewelacyjnej sytuacji, bo strzelał do pustej bramki, spudłował.

W drugiej połowie gospodarze stwarzali zagrożenie po wrzutkach z bocznych sektorów. Po jednej z nich w 73. minucie P. Dudzic mógł strzelić na bramkę bezpośrednio głową. Przyjął jednak futbolówkę na klatce piersiowej, co ułatwiło zadanie bramkarzowi.

,,Mieliśmy bardzo dużo przewagę w posiadaniu piłki i mnóstwo sytuacji podbramkowych. Jesteśmy sami sobie winni utraty punktów. Jeśli chcemy awansować, to zdecydowanie musimy poprawić skuteczność” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 1 maja Team Sport Hejnał Kęty – MKS Libiąż  0:0

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Drewniany, Ogórek (85. Wysogląd), J. Januszyk, Tarashuk, A. Januszyk, Nowicki (55. Waluś), Jurczak, Oczkowski, Cepiga, B. Dudzic (70. Rogala), P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .