Ach ta końcówka – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 września 2019 23:22

KKPN Iskra Brzezinka przegrał na swoim boisku z Starówką Nowy Sącz 1:2. Obie bramki dla zespołu przyjezdnego padły w samej końcówce.

Pierwszego gola w tym meczu kibice obejrzeli w 70. minucie. Precyzyjnie rzut wolny z 20 metrów wykonała Gzela. Piłka wpadła do siatki przy dalszym słupku. W 88. minucie Iskierki źle wybiły futbolówkę. Doszła do niej Ferenc i uderzyła na bramkę z  16 metrów. Tym razem piłka przeleciała po murawie i zatrzepotała w siatce w lewym rogu bramki. W doliczonym czasie gry przyjezdne wykorzystały kolejny błąd rywalek. Ferenc zeszła z piłką do środka i znalazła sposób na bramkarkę KKPN Iskra.

,,Przez cały mecz przeważaliśmy. Nasze zawodniczki prowadziły grę i miały dużo sytuacji. W końcówce przyszło rozluźnienie i na pewno zmęczenie. Dwie straty kosztowały nas punkty w meczu, w  którym byliśmy lepsi – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Niedziela 22 września KKPN Iskra Brzezinka – Starówka Nowy Sącz 1:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Gzela (70.), 1:1 Ferenc (88.), 1:2 Ferenc (90+)

Składy KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Dziwak, Markiewicz, Kleczkowska, Klęczar, Zając (80. Hamik), Gzela, Gacek, Godowska (70. Błasiak), Chrapkiewicz, Majka (60.Dziadek). Dodatkowo: Pałgan, Kręcioch, Jarnot, Bogacka. Trener: Jakub Jucha.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa