Mistrzowie potwierdzili dobrą formę

0 Paweł Obstarczyk  |   Koszykówka  |   30 marca 2017

Kadet wygrał 119:60 na wyjeździe z Pałacem Młodzieży Tarnów w ostatnim meczu sezonu zasadniczego.
Przed spotkaniem w Tarnowie wiadome już  było to, że Kadet będzie mistrzem ligi małopolsko – świętokrzyskiej i to, że gospodarze nie mają szans na awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Obie drużyny chciały się jednak pokazać z dobrej strony.

Początek spotkania potwierdził różnice dzielące zespołu z Oświęcimia i z Tarnowa w tabeli. Dobrze zorganizowane ataki i skuteczna obrona dała Kadetowi prowadzenie po pierwszej kwarcie 29:16.

Od drugiej kwarty na parkiecie pojawiali się zmiennicy, którzy udowodnili trenerowi, że może liczyć na ich dobrą grę. Do końca meczu obraz gry się nie zmienił. Goście posiadali inicjatywę i stopniowo powiększali przewagę.

Pałac Młodzieży Tarnów – Kadet Oświęcim 60:119 (16:29, 15:21, 10:38, 19:31)

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa