Kadet wygrał w Tarnowie

0 Paweł Obstarczyk  |   Koszykówka  |   15 maja 2018

Zespół Kadeta, składający się z zawodników z rocznika 2003 wygrał w Tarnowie z drugą ekipą Unii 83;47.

Po trzech przyjezdni wygrywali 8;0. Zawdzięczali to przede wszystkim dobrej grze w obronie. Ośmiopunktowe prowadzenie utrzymali do końca pierwszej kwarty. W drugiej części spotkania gra się wyrównała. Po połowie Kadet wygrywał 41;30.

W trzeciej kwarcie obie drużyny dobrze broniły, więc ani jedni drudzy nie rzucili wielu punktów. W ostatniej odsłonie reprezentanci Małopolski Zachodniej zdominowali wydarzenia na parkiecie.

,, W ostatniej kwarcie na boisku pojawiła się drużyna, którą chciałbym oglądać zawsze. Czwartą kwartę wygrywamy grając bardzo mądry, uporządkowany i skuteczny basket. Każdy zawodnik przebywający na boisku spełnia swoje zadanie. Nikt się nie złości i denerwuje. Rozgrywający patrzą w pierwszej kolejności za podaniem, strzelcy dokonują bardzo dobrej selekcji rzutów, a wysocy świetnie zastawiają i zbierają każdą piłkę na swojej tablicy. Mało tego atakujemy tablicę przeciwnika po swoich akcjach za każdym razem co owocuje zbiórkami w ataku i licznymi punktami drugiej szansy” – powiedział Wojciech Porębski, trener Kadeta Oświęcim.

 MUKS Unia II Tarnów – KS UKS Kadet Oświęcim 47;83 (14;22; 16;19; 13;14; 4;28)

Skład KS UKS Kadet Oświęcim; Piotr Karaś, Arkadiusz Heród, Jakub Sieraczyński, Marcin Mikos, Dawid Sikora, Mateusz Szymeczko, Filip Pactwa, Mikołaj Stawowczyk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa