Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Jak poszło Sebastianowi Bożenko w zakończonym sezonie?
- Paweł Obstarczyk
- Koszykówka
- 9 kwietnia 2021
- 16:01
Reklama
Sebastian Bożenko, wychowanek Wojciecha Porębskiego i Niwy Oświęcim zakończył sezon w pierwszoligowych rezerwach Śląska Wrocław, których jest kapitanem.
Rozgrywający rozegrał w lidze 21 spotkań
Uczestniczenie w większej liczbie spotkań uniemożliwiła mu kontuzja. Jak podają redaktorzy profilu FB drużyny Bożenko zdobywał średnio 12,4 punktów, co jest piątym wynikiem w zespole. Zanotował też statystykę 3,5 asysty, co z kolei jest trzecim wynikiem. Za trzy punkty miał miał skuteczność 29,9 procent. Rezerwy Śląska zakończyły sezon na dziewiątym miejscu, co nie dało im awansu do fazy play-off.