• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Jak poszło Sebastianowi Bożenko w zakończonym sezonie?

Reklama

Sebastian Bożenko, wychowanek Wojciecha Porębskiego i Niwy Oświęcim zakończył sezon w pierwszoligowych rezerwach Śląska Wrocław, których jest kapitanem.

Rozgrywający rozegrał w lidze 21 spotkań
Uczestniczenie w większej liczbie spotkań uniemożliwiła mu kontuzja. Jak podają redaktorzy profilu FB drużyny Bożenko zdobywał średnio 12,4 punktów, co jest piątym wynikiem w zespole. Zanotował też statystykę 3,5 asysty, co z kolei jest trzecim wynikiem. Za trzy punkty miał miał skuteczność 29,9 procent. Rezerwy Śląska zakończyły sezon na dziewiątym miejscu, co nie dało im awansu do fazy play-off.    width=

Fot. TBS Śląsk II Wrocław