Zwycięstwo i porażka UKH Unia w Janowie w I Lidze

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   23 września 2018 22:57

UKH Unia Oświęcim po kilku latach podejść zadebiutowała w I Lidze seniorskiej. Na początek odnieśli zwycięstwo i przegrali z Naprzodem Janów.

W pierwszym spotkaniu górą byli młodzi hokeiści UKH Unia. Wygrali 3:2. Był to bardzo udany debiut tej drużyny w tych rozgrywkach. Dla klubu z Janowa trafiali Słodczyk i Gryc. Dla debiutantów gole strzelali Koczy dwie i Krynicki.

W niedzielnym meczu już po pierwszej tercji Naprzód wygrywał różnicą pięciu goli. Do końca meczu wynik zmienił się nieznacznie.  Zawodnicy oświęcimskiego klubu tylko dwa razy pokonali bramkarza rywala. Uczynił to Sosnowski i Prusak. Autorami goli dla zespołu ze Śląska byli Piper dwie, Jaros dwie, Słodczyk dwie, Kosakowski i Kroskosz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa