Znowu z emocjami ale tym razem z kompletem punktów

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   19 października 2020 10:47

Re-Plast Unia wygrała w Sanoku z Ciarko STS Sanok 4:3. Zwycięstwo nie przyszło im łatwo.

W 5. minucie zza bramki zagrał Sihvonen. Gola dla gospodarzy zdobył Filipek. Krążek wpadł do siatki tuż przy prawym słupku. Niecałą minutę później Helenius przekierował gumę po uderzeniu P. Noworyty i wyrównał stan rywalizacji.

W 32. minucie przyjezdni przeprowadzili składną akcję zakończoną zdobyciem gola. W jej końcowej fazie Trandin zagrał do Przygodzkiego, a ten oddał go Sherbatovovi. Izraelczyk z bliska pokonał na raty bramkarza. W 34. minucie zawodnicy klubu z Oświęcimia wygrali wznowienie i zaraz po tym Koblar oddał bardzo ładny strzał na przeciwległy róg.

W 40. minucie Biały podał gumę zza bramki przed nią. Tam akcję wykończył Wilusz. W 48. minucie bramkarz sanockiego zespołu obronił strzał Pretnara. Dobitki Krzemienia nie był w stanie zatrzymać. W 57. minucie trwało oblężenie gospodarzy. Pomogła im w tym podwójna przewaga. Ostatecznie Strzyżowski strzelił sprytnie pod poprzeczkę. Do końca spotkania wynik się nie zmienił.