Znowu z emocjami ale tym razem z kompletem punktów

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   19 października 2020 10:47

Re-Plast Unia wygrała w Sanoku z Ciarko STS Sanok 4:3. Zwycięstwo nie przyszło im łatwo.

W 5. minucie zza bramki zagrał Sihvonen. Gola dla gospodarzy zdobył Filipek. Krążek wpadł do siatki tuż przy prawym słupku. Niecałą minutę później Helenius przekierował gumę po uderzeniu P. Noworyty i wyrównał stan rywalizacji.

W 32. minucie przyjezdni przeprowadzili składną akcję zakończoną zdobyciem gola. W jej końcowej fazie Trandin zagrał do Przygodzkiego, a ten oddał go Sherbatovovi. Izraelczyk z bliska pokonał na raty bramkarza. W 34. minucie zawodnicy klubu z Oświęcimia wygrali wznowienie i zaraz po tym Koblar oddał bardzo ładny strzał na przeciwległy róg.

W 40. minucie Biały podał gumę zza bramki przed nią. Tam akcję wykończył Wilusz. W 48. minucie bramkarz sanockiego zespołu obronił strzał Pretnara. Dobitki Krzemienia nie był w stanie zatrzymać. W 57. minucie trwało oblężenie gospodarzy. Pomogła im w tym podwójna przewaga. Ostatecznie Strzyżowski strzelił sprytnie pod poprzeczkę. Do końca spotkania wynik się nie zmienił.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa