Znany polski zawodnik dołączył do Re-Plastu Unii

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   28 kwietnia 2021 15:11

Zarząd Re-Plastu Unia poinformował, że doszedł do porozumienia i podpisał kontrakt z Krystianem Dziubińskim.

Krystian Dziubiński ma 32 lata. Pochodzi z Nowego Targu. W młodości trenował i grał w MMKS Podhale Nowy Targ i słowackim MHK Kezmarok.

Później według portalu www.eliteprospects.com, który zajmuję się zbieraniem bazy danych o przebiegu karier hokeistów i trenerów, rozwijał się w USA. Tam występował  w zespołach Orchard Lake St. Mary’s, Alaska Avalanche i North Iowa Outlaws.

Po powrocie do Polski zasilił szeregi klubu z Nowego Targu. Następnie przechodził do KH Sanok, 1928 KTH Krynica, Cracovii Kraków i Podhala. Portal www.eliteprospects.com przypomina, że Dziubiński był też wielokrotnym reprezentantem Polski i że jego poprzednim klubem był białoruski Neman Grodno.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .