Zbliża się wielkie święto amatorskiego hokeja – FILMY

0 Jola Wodniak  |   Hokej  |   13 kwietnia 2018

W przyszłym tygodniu w Oświęcimiu odbędzie się ogólnopolskie święto amatorskiego hokeja. 19 kwietnia rozpoczną się Mistrzostwa Polski Amatorów Dywizji I.

O tytuł  Mistrza Polski będzie walczyć 16  najlepszych drużyn z całej Polski. W mistrzostwach wezmą udział: AKH Unia Oświęcim, aktualny mistrz Polski, Pionier Tychy, srebrny medalista ubiegłorocznych mistrzostw Polski, Vikings Oświęcim, brązowy medalista ubiegłorocznych mistrzostw Polski, Mad Dogs Sopot, Polonia Bytom, Goldwell Gdańsk, Górale Nowy Targ, Podhale Nowy Targ, Cracovia Amatorzy, Wojownicy Oświęcim, Zagłębie Sosnowiec, GKH Gdynia, Tychy Kinghts, Husaria Białystok, Wolves Tychy, Zagłębie Sosnowiec II.

Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, medialnie będą wspierać Fakty Oświęcim.

Więcej na stronie mpa-17.pl oraz na Facebooku – facebook.com/MPA-17

Na mistrzostwa zapraszają znani sportowcy, artyści, nie tylko z Oświęcimia:

Jeden z najlepszych bramkarzy w Polsce ulubieniec Hokejowych kibiców z Oświęcimia Michal Fikrt🥅🏒 Zaprasza na MPA17!

Opublikowany przez MPA 17 22 marca 2018

 

Mariusz Siudek zaprasza

Mariusz Siudek były łyżwiarz figurowy, wraz ze swoją żoną Dorotą wywalczył w 1999 roku brązowy medal mistrzostw świata, w tym samym roku oraz rok później zostali srebrnymi medalistami mistrzostw Europy, w 2003 i 2007 roku ponownie zostali brązowymi medalistami mistrzostw Europy. Trzykrotnie wystąpili na zimowych igrzyskach olimpijskich, 1998 Nagano, 2002 Salt Lake City, 2006 Turynie. Obecnie wraz z małżonką prowadzi szkółkę figurową w Toruniu, ich podopieczni już są znani na taflach lodowych. Mariusz w stroju hokejowym wystąpił po raz pierwszy w Oświęcimiu gdzie od 5 lat do chwili obecnej reprezentuje barwy drużyny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, która cyklicznie co rok gra mecz charytatywny z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. W Toruniu reprezentuje barwy jednej z drużyn amatorskich, EuroGaz Toruń. Hokej pochłonął Mariusza do tego stopnia, że postanowił swoje umiejętności podnieść poprzez udział w campach Zietary dla amatorów. Dzisiaj zaprasza wszystkich na Mistrzostwa Polski Amatorów do Oświęcimia.

Opublikowany przez MPA 17 13 marca 2018

 

Krzywa Alternatywa.

Piotr Sikora pseudonim Pietia jeden za założycieli zespołu muzycznego Krzywa Alternatywa w dniu dzisiejszym zaprasza kibiców hokeja na 17 Mistrzostwa Polski Amatorów.Krzywa Alternatywa jest zespołem z prawie 30 letnim stażem w przemyśle muzycznym. Zadebiutowali w 1987 roku zdobywając laur przeglądu zespołów rockowych Podbeskidzia „Rockosz”. Obecny skład, który skrystalizował się w 2005 roku, jest wypadkową osób o różnym doświadczeniu muzycznym, co odzwierciedla różnorodność tworzonej przez nich muzyki. To alternatywa z domieszką rocka, reggae, ska, punku, a nawet jazzu. W 2012 roku wydali swoją debiutancką płytę To ja człowiek z 10 autorskimi kawałkami. Szczególne miejsce w ich twórczości zajmuje Oświęcim, który aktywnie promują. W 2012 roku z rąk Prezydenta miasta otrzymali tytuł Ambasadora Kultury Miasta Oświęcim. Zespół często angażuje się w akcje charytatywne, wspiera również oświęcimską fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. Może pochwalić się udziałem w wielu przeglądach muzycznych, w tym II miejscem na przeglądzie zespołów rockowych w Wadowicach i II miejscem na pszczyńskim Żubrowisku. W 2011 roku grupa wystąpiła na Life Oświęcim Festiwal – Festiwalu dla Pokoju organizowanym przez Darka Maciborka z RMF FM, a w dwa lata później na B Festival – Rock Reggae Alternative przed takimi zespołami jak Farben Lehre, Luxtorpeda, Strachy na Lachy czy Vavamuffin.

Opublikowany przez MPA 17 3 kwietnia 2018

 

Bogdan Kalus Kapitan Hokejowej Reprezentacji Artystów Polski

W dniu dzisiejszym kapitan Hokejowej Reprezentacji Artystów Polski Pan Bogdan Kalus zaraz po meczu HRAP – Reprezentacja TVN zaprasza do Oświęcimia na 17 MPA.

Opublikowany przez MPA 17 7 kwietnia 2018

 

Aga Dyk

Aga Dyk wokalistka zespołu Brathanki zaprasza na 17 Mistrzostwa Polski Amatorów 19-22 kwietnia Oświęcim

Opublikowany przez MPA 17 11 marca 2018

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa