Zbliża się MPA17 – FILM

0 Jola Wodniak  |   Hokej  |   21 marca 2018

Drużyna Vikings oraz portal Fakty Oświęcim zapraszają na 17. Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie amatorów, które odbędą się 19-22 kwietnia Oświęcimiu.

“Wspólnie z naszymi sponsorami oraz partnerami pracujemy nad tym, aby mistrzostwa te stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, drużyny na pewno zadbają, aby poziom sportowy był równie wysoki” – zachęca do udziału Witold Kuboszek, współorganizator mistrzostw – “Wszyscy kibice, którzy mamy nadzieje licznie zgromadzą się na hali lodowej w Oświęcimiu na pewno mogą liczyć na sporo emocji oraz walkę do ostatniej sekundy wszystkich drużyn.

Fakty Oświęcim są patronem medialnym mistrzostw.

MPA17 Oświęcim 2018

Drużyna Vikings oraz Miasto Oświęcim zapraszają wszystkich na siedemnaste Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie amatorów, które odbędą się 19-22 kwietnia 2018 roku w Oświęcimiu. Wspólnie z naszymi sponsorami oraz partnerami pracujemy nad tym, aby mistrzostwa te stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, drużyny na pewno zadbają, aby poziom sportowy był równie wysoki. Wszyscy kibice, którzy mamy nadzieje licznie zgromadzą się na hali lodowej w Oświęcimiu na pewno mogą liczyć na sporo emocji oraz walkę do ostatniej sekundy wszystkich drużyn. Teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia udostępnienia w śród swoich znajomych filmu promującego MPA17 Oświęcim 2018.

Opublikowany przez MPA 17 na 16 marca 2018

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa