Zagłębie pokonane

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   25 listopada 2021 16:51

Re-Plast Unia wygrała na swoim lodzie z Zagłębiem Sosnowiec 4:3, choć zwycięstwo nie przeszło jej łatwo.

W 3. minucie w fatalny sposób krążek przed własną bramką stracił Glenn. Wykorzystali to przyjezdni. Wasiljew zagrał do Nikiforova, który oddał pewny strzał i otworzył wynik spotkania. W 4. minucie było 0:2. W 4. minucie Krawczyk przejechał linię niebieską i strzelił z nadgarstka. Krążek odbił się od słupka, łyżwy i wpadł do siatki.

W 20. minucie bardzo efektownym i efektywnym uderzeniem po obrocie popisał się Dziubiński. W 26. minucie Oriechin spokojnie dobił próbę Carlssona.

W 31. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Dziubiński wyłożył gumę Da Coście, a ten pokonał bramkarza. W 33. minucie Dziubiński nie zmarnował świetnego dogrania na lewy słupek Carlssona i na spokoju zdobył gola. W 56. minucie Saunders dał sie pokonać mocnemu strzałowi Wasiljewa.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .